Pierścionek Złoty - Obrączka Rope
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty pierścionek w formie obrączki z wzorem przeplatanego sznura. |
| Rozmiar | 10/ 12 |
| Szerokość obrączki | ok 0,1 cm |
| Waga orientacyjna | 1,31 g / 1,38 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
SPRAWDŹ ROZMIAR PIERŚCIONKA:
Dane techniczne
| Rozmiar Pierścionków | 10 lub 12 |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.