Pierścionek Złoty - Sygnet z Cyrkonią
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.5
OPIS
| Opis produktu | Złoty sygnet ozdobiony białą cyrkonią. |
| Rozmiar | 15 / 19 |
| Szerokość przodu sygnetu | ok 0,6 cm |
| Waga orientacyjna | 2,15 g /2,39 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
SPRAWDŹ ROZMIAR PIERŚCIONKA:
Dane techniczne
| Rozmiar Pierścionków | 15 lub 19 |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.