Naszyjnik Złoty - Stópki Puste
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty naszyjnik wraz z elementem ozdobnym w kształcie stópek. Zawieszka ozdobiona cyrkonią. Posiada przedłużkę umożliwiająca zmianę długości. |
| Długość łańcuszka | 45 cm w tym 3 cm przedłużki |
| Wymiary elementu ozdobnego | 1x1 cm |
| Przybliżona Waga | 1,47 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Długość Naszyjnika | 45 cm |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.