Zawieszka Złota - Delfin IV
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.67
OPIS
| Opis produktu | Złota dmuchana zawieszka o kształcie delfina. Lato |
| Długość zawieszki | 1,6 cm |
| Długość delfinka | 0,8 cm |
| Szerokość delfinka | 2,4 cm |
| Przybliżona waga | 1,09 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.