Zawieszka Złota - Krzyżyk Gładki Dmuchany III
Cena regularna:
723,00 zł
Promocja trwa do 31 maja 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota dmuchana zawieszka o kształcie klasycznego gładkiego i wypukłego krzyżyka. |
| Wielkość zawieszki | 2,5 x 1,6 cm |
| Długość zawieszki wraz z koluszkiem | 3,3 cm |
| Grubość zawieszki | 0,2 cm |
| Przybliżona waga | 0,85 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.