Zawieszka Złota - Krzyżyk Gładki Dmuchany
Cena regularna:
1 071,00 zł
Promocja trwa do 31 maja 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.5
OPIS
| Opis produktu | Złota dmuchana zawieszka o kształcie gładkiego wypukłego krzyżyka. |
| Wielkość zawieszki | 1,7 x 1,3 cm |
| Długość zawieszki wraz z koluszkiem | 2,5 cm |
| Grubość zawieszki | 0,2 cm |
| Przybliżona waga | 1,29 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.