Zawieszka Złota - Motyl Zielony
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.33
OPIS
| Opis produktu | Zawieszka w kolorze żółtego złota o kształcie motyla zdobiona emalią. Lato |
| Długość zawieszki | 1,9 cm |
| Szerokość zawieszki | max do 2,6 cm |
| Przybliżona waga | 0,65 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Emalia | Biel, Zieleń |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.