Zawieszka Złota - Róża Wiatrów 3D
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka w formie koła z motywem róży wiatrów. |
| Długość zawieszki | 2,4 cm |
| Szerokość zawieszki | 0,25 cm |
| Średnica zawieszki | 1,6 cm |
| Przybliżona waga | 1,64 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.