Zawieszka Złota - Sowa Kolorowa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Dwustronna złota zawieszka o kształcie sowy zdobiona kolorową emalią. |
| Długość zawieszki | 3,2 cm natomiast bez koluszka to 2,6 cm |
| Szerokość zawieszki | 1,4 cm |
| Przybliżona waga | 0,9 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Emalia | Fiolet, Błękit, Róż, Turkus, Czerń, Biel, Żółć, Pomarańcz |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.