Zawieszka Złota - Sowa Wypukła
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.67
OPIS
| Opis produktu | Złota wypukła zawieszka o kształcie sowy zdobionej białymi i czarnymi cyrkoniami. |
| Długość zawieszki | 2,9 cm |
| Szerokość zawieszki | max do 1,2 cm |
| Przybliżona waga | 2,63 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte i Białe |
| Kamień | Biała i czarna cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.