Zawieszka Złota - Stópka z Cyrkonią
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.5
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka w kształcie stopy. Prawa strona ozdobiona białą cyrkonią. |
| Długość zawieszki | 2,1 cm natomiast bez koluszka to 1,4 cm |
| Długość elementu ozdobnego | 1,4 cm |
| Przybliżona waga | 0,47 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.