Złoty Charms - Kluczyk II
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka charms o kształcie klucza. |
| Długość charmsa | 2,1 cm |
| Wysokość zawieszki | 1,2 cm |
| Szerokość zawieszki | max do 0,6 cm |
| Przybliżona waga | 0,49 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.