Złoty Charms - Różowa Perła III
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka charms wraz z różową perłą. |
| Długość zawieszki | 1,5 cm |
| Średnica perły | max do 0,41 cm |
| Przybliżona waga | 0,52 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Perła | Różowa |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.