Złoty Charms - Serce Heart
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota dmuchana zawieszka charms o kształcie wypukłego serca. |
| Długość zawieszki | 1,9 cm |
| Szerokość zawieszki | max do 1,1 cm |
| Przybliżona waga | 0,95 g |
| Grubość zawieszki | 0,4 cm |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.