Naszyjnik Złoty - Puste Kółko z Cyrkonią 13 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty naszyjnik z elementem ozdobnym o kształcie koła zdobionego białą cyrkonią. |
| Długość łańcuszka | 45 cm w tym 3 cm przedłużki |
| Średnica elementu ozdobnego | 1,3 cm |
| Przybliżona waga | 1,88 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Cyrkonia barwiona na biało. |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
| Możesz również zobaczyć TUTAJ : | VIDEO INSTAGRAM |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.