Złoty Łańcuszek Biały - Gucci 42 cm
Cena regularna:
2 059,00 zł
Promocja trwa do 31 maja 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
3.6
OPIS
| Opis produktu | Złoty łańcuszek w kolorze białego złota o splocie Gucci. |
| Długość łańcuszka | 42 cm |
| Przybliżona grubość splotu | 0,2 cm |
| Przybliżona waga | 2,48 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Białe |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Długość Łańcuszka | 42 cm |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.