Bransoletka Złota – Camille
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota bransoletka stworzona z ponadczasowych dmuchanych oraz opływowych ogniw. |
| Długość | 19,0 cm |
| Przybliżona waga | 8,44 g |
| Wielkość ogniwa | ok 0,6 x 1,2 cm |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
| Możesz również zobaczyć TUTAJ : | VIDEO INSTAGTRAM |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.