Bransoletka Złota - Lilijka Czarna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota bransoletka z elementami ozdobnymi w kształcie lilijki wypełnionej czarną emalią oraz fasetowanej kulki. Bransoletka posiada przedłużkę umożliwiającą zmianę długości. Flower |
| Długość | 19 cm w tym 2 cm przedłużki |
| Przybliżona waga | 1,32 g |
| Długość przedłużki | 2,00 cm |
| Wielkość elementu ozdobnego | 0,8 x 0,9 cm |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Emalia | Czarna |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.