Naszyjnik Złoty - Agnes z Czarną Emalią
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty delikatny naszyjnik z elementami ozdobnymi w kształcie prostokątów wypełnionych czarną emalią oraz prostokąta z białymi cyrkoniami. Na całej długości naszyjnika zamontowane są dwa prostokąty z czarną emalią oraz jeden z białymi cyrkoniami w punkcie centralnym. Naszyjnik nie posiada przedłużki ale można go regulować na ogniwkach łańcuszka na różne długości - maksymalna długość to 40 cm - typ choker. |
| Długość łańcuszka | 40,0 cm |
| Wielkość elementu ozdobnego | 1,0 x 0,3 cm, 0,9 x 0,4 cm |
| Przybliżona waga | 3,21 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Emalia | Czarna |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.