Kolczyki Złote - Cyrkonia Punktowa Kwadratowa II
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote wiszące kolczyki zdobione białą cyrkonią o przekroju kwadratu na zapięcie typu angielskiego. Solidne i eleganckie kolczyki do kompletu dla każdej kobiety. |
| Długość kolczyka | 1,6 cm |
| Wielkość cyrkonii | 0,6 cm x 0,6 cm |
| Przybliżona Waga | 3,00 g |
| Typ zapięcia | Angielskie |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.