Kolczyki Złote - Kamień Wielokolorowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Kolczyki z żółtego złota. W punkcie centralnym fasetowana barwiona cyrkonia, na około osadzone małe białe cyrkonie. Kolczyki z angielskim zapięciem. |
| Całkowita długość kolczyka | 1,5 cm |
| Przybliżona waga | 5,54 g |
| Typ zapięcia | Angielskie |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Odcień zieleni i fioletu - centralna cyrkonia oraz biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Zapięcie Kolczyka | Angielskie |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.