Kolczyki Złote - Kulki Opal
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki zdobione opalem syntetycznym o zapięciu typu sztyft. |
| Średnica opalu | ok 0,7 cm |
| Przybliżona waga | 1,27 g |
| Typ zapięcia | Sztyft |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Opal syntetyczny |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.