Pierścionek Złoty - Niebieski Opal
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty pierścionek z niebieskim opalem syntetycznym i zdobieniem białymi cyrkoniami. |
| Rozmiar | 16 |
| Średnica opalu | ok 0,8 cm |
| Waga orientacyjna | 3,07 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Niebieski opal syntetyczny oraz małe białe cyrkonie |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
SPRAWDŹ ROZMIAR PIERŚCIONKA:
Dane techniczne
| Rozmiar Pierścionków | 16 |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.