Kolczyki Złote - Petit Cadeau Serce
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki z zapięciem na sztyft o kształcie serca. |
| Wymiar kolczyka | ok 0,7 x 0,6 cm |
| Przybliżona waga | 0,68 g |
| Typ zapięcia | Sztyft |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Zapięcie Kolczyka | Sztyft |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.