Kolczyki Złote - Puste Kółka z Cyrkonią 8 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.8
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki z zapięciem na sztyft o kształcie pustych okręgów zdobionych białą cyrkonią. |
| Średnica kolczyka | Od zewnętrznych krańców ok 0,8 cm |
| Przybliżona waga | 1,29 g |
| Typ zapięcia | Sztyft |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Biała Cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Zapięcie Kolczyka | Sztyft |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.