Kolczyki Złote Wiszące - Aurora
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki wiszące wraz z elementami ozdobnymi o kształcie koła wraz z sercem oraz pałeczki. |
| Długość kolczyka | 5,1 cm |
| Długość elementu ozdobnego | Pałeczka - 1,0 cm |
| Wysokość elementu ozdobnego | Koło - 0,8 cm |
| Przybliżona waga | 0,86 g |
| Typ zapięcia | Przeciągane przez ucho |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.