Kolczyki Złote Wiszące - Nieskończoność
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.67
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki przeciągane zdobione na końcach symbolem nieskończoności. |
| Długość kolczyka | 10,0 cm |
| Wielkość nieskończoności | 1,0 x 0,4 cm |
| Przybliżona waga | 0,56 g |
| Typ zapięcia | Przeciągane |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.