Kolczyki Złote Wiszące - Perła z Cyrkonią IV
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Szykowne złote wiszące kolczyki zdobione białą perłą słodkowodną oraz białą cyrkonią o zapięciu na zatrzask. Lato |
| Długość kolczyka | 2,2 cm |
| Przybliżona waga | 5,43 g |
| Średnica perły | 0,9 cm |
| Typ zapięcia | Na zatrzask |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Perła | Biała słodkowodna |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.