Kolczyki Złote Wiszące - Perła
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.33
OPIS
| Opis produktu | Złote wiszące kolczyki zdobione białą perłą słodkowodną o zapięciu typu angielskim. Lato |
| Długość kolczyka | 2,7 cm |
| Przybliżona waga | 3,68 g |
| Średnica perły | 0,8 cm |
| Typ zapięcia | Angielskie |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Perła | Biała słodkowodna |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.