Pierścionek Złoty - Cyrkonia Punktowa Średnia IV
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty pierścionek z białą cyrkonią osadzoną na czterech łapkach. |
| Rozmiar | 16 / 18 |
| Średnica centralnej cyrkonii | ok 0,4 cm |
| Waga orientacyjna | 1,69 g / 1,96 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Biała cyrkonia - osadzenie kamienia na czterech łapkach ( wysokość ok 0,3 cm ) |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
SPRAWDŹ ROZMIAR PIERŚCIONKA:
Dane techniczne
| Rozmiar Pierścionków | 16 lub 18 |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.