Pierścionek Złoty - Czarne i Białe Cyrkonie
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty pierścionek z większymi czarnymi cyrkoniami oraz pomniejszymi pobocznymi cyrkoniami w białym kolorze tworząc gustowny wzór. |
| Rozmiar | 15 |
| Wymiar centralnej cyrkonii | ok 0,4 x 0,4 cm |
| Waga orientacyjna | 3,01 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Czarna cyrkonia ( wysokość ok 0,4 cm ) oraz biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
SPRAWDŹ ROZMIAR PIERŚCIONKA:
Dane techniczne
| Rozmiar Pierścionków | 15 |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.