Pierścionek Złoty - Vintage Czarna Cyrkonia
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty pierścionek z większą centralną czarną cyrkonią oraz pomniejszymi pobocznymi cyrkoniami w tym samym kolorze. |
| Rozmiar | 17 |
| Wymiar centralnej cyrkonii | ok 0,7 x 0,4 cm |
| Waga orientacyjna | 2,17g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Czarna cyrkonia ( wysokość ok 0,3 cm ) |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
SPRAWDŹ ROZMIAR PIERŚCIONKA:
Dane techniczne
| Rozmiar Pierścionków | 17 |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.