Zawieszka Złota - Niebieski Opal z Cyrkonią
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka z niebieskim opalem syntetycznym zdobiona białą cyrkonią. |
| Długość zawieszki | 1,4 cm natomiast bez koluszka 0,7 cm |
| Szerokość zawieszki | 0,6 cm |
| Przybliżona waga | 0,64 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Cyrkonia | Biała |
| Kamień | Niebieski Opal Syntetyczny |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.