Pierścionek Złoty - White Hope
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota obrączka w białym kolorze wysadzana białymi cyrkoniami. |
| Rozmiar | 12 |
| Szerokość obrączki | ok 0,33 cm |
| Waga orientacyjna | 2,48 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Białe |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
SPRAWDŹ ROZMIAR PIERŚCIONKA:
Dane techniczne
| Rozmiar Pierścionków | 12 |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.