Zawieszka Złota - Deskorolka
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka o kształcie deskorolki. Zawieszka 3D - kształtne kółka od deskorolki. idealny prezent dla chłopca. |
| Długość zawieszki | 2,6 cm |
| Szerokość zawieszki | max do 0,7cm |
| Wysokość zawieszki | 0,4 cm |
| Przybliżona waga | 1,24 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Emalia | Czarna |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.