Zawieszka Złota - Duża Ważka z Emalią i Cyrkonią
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.5
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka o kształcie ważki zdobionej białymi, błękitnymi i fioletowymi cyrkoniami oraz zieloną i czarną emalią. Ogonek oraz skrzydełka lekko się ruszają. Lato |
| Długość zawieszki | 4,3 cm natomiast bez koluszka to 3,8 cm |
| Szerokość zawieszki | max do 4,3 cm |
| Przybliżona waga | 7,27 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Biała, Błękitna oraz Fioletowa cyrkonia |
| Emalia | Zielona oraz Czarna |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.