Zawieszka Złota - Jaszczurka Turkusowa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Dwustronna złota zawieszka o kształcie jaszczurki zdobiona kolorową emalią. |
| Długość zawieszki | 3,4 cm natomiast bez koluszka to 2,7 cm |
| Szerokość zawieszki | 1,1 cm |
| Przybliżona waga | 0,53 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Emalia | Turkus, Czerń, Żółć, Czerwień |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.