Zawieszka Złota - Jaszczurka Wypukła Średnia II
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota wypukła zawieszka o kształcie jaszczurki zdobionej kolorowymi cyrkoniami. |
| Długość zawieszki | 3,8 cm natomiast bez koluszka to 3,0 cm |
| Szerokość zawieszki | max do 1,2 cm |
| Wysokość | ok 0,5 cm |
| Przybliżona waga | 3,53 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Fioletowa, zielona i różowa cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.