Zawieszka Złota - Konik Morski VIII
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota dmuchana zawieszka o kształcie konika morskiego. |
| Długość zawieszki | 1,9 cm natomiast bez koluszka to 1,2 cm |
| Szerokość zawieszki | max do 0,7 cm |
| Grubość zawieszki | 0,1 cm |
| Przybliżona waga | 0,40 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.