Zawieszka Złota - Motyl Seledynowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.63
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka o kształcie motyla zdobiona emalią. Jego skrzydełka są lekko pofalowane dzięki czemu nadają zawieszce lekki efekt. |
| Długość zawieszki | 3,5 cm natomiast bez koluszka to 2,8 cm |
| Szerokość zawieszki | max do 1,8 cm |
| Przybliżona waga | 2,26 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Emalia | Biel, Błękit, Seledyn, Granat |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
| Możesz również zobaczyć TUTAJ : | VIDEO INSTAGRAM |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.