Zawieszka Złota - Motyl z Turkusem
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.13
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka o kształcie motyla zdobionego masą turkusową. |
| Długość zawieszki | 1,5 cm natomiast bez koluszka to 1,0 cm |
| Szerokość zawieszki | max 1,2 cm |
| Grubość zawieszki | 0,2 cm |
| Waga | 1,27 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Masa | Turkusowa |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.