Zawieszka Złota - Perła z Cyrkonią
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
3.5
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka do łańcuszka. Biała perła słodkowodna otulona z tył talerzykiem z żółtego złota dzięki czemu perła solidnie jest umocowana natomiast górna zawieszka zdobiona jest białą cyrkonią. Lato |
| Długość zawieszki | 2,0 cm |
| Średnica perły | 0,9 cm |
| Średnica cyrkonii | 0,3 cm |
| Przybliżona waga | 2,1 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Perła | Biała Słodkowodna |
| Kamień | Białą Cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.