Zawieszka Złota – Rybka z Cyrkonią Czarną
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.5
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka o kształcie rybki zdobiona czarnymi cyrkoniami. |
| Długość zawieszki | 1,7 cm natomiast bez koluszka to 1,0 cm |
| Wymiary elementu ozdobnego | 1,2 x 1,0 cm |
| Przybliżona waga | 1,07 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Cyrkonia Czarna |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.