Zawieszka Złota - Sowa Wypukła II
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota wypukła zawieszka o kształcie sowy zdobionej czarnymi cyrkoniami. |
| Długość zawieszki | 1,7 cm natomiast bez koluszka to 1,5 cm |
| Szerokość zawieszki | max do 1,1 cm |
| Przybliżona waga | 1,31 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Czarna cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.