Zawieszka Złota - Ważka Biała z Cyrkonią
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota biała zawieszka o kształcie ważki zdobionej białymi cyrkoniami. |
| Długość zawieszki | 1,8 cm natmiast bez koluszka to 1,2 cm |
| Szerokość zawieszki | max do 1,8 cm |
| Przybliżona waga | 0,9 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Białe |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.