Zawieszka Złota - Ważka z Cyrkonią V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka o kształcie ważki zdobionej białymi cyrkoniami oraz białym złotem. |
| Długość zawieszki | 1,9 cm natmiast bez koluszka to 1,4 cm |
| Szerokość zawieszki | max do 2,0 cm |
| Przybliżona waga | 1,4 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte i Białe |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.