Złoty Łańcuszek - Figaro Max 55 cm
Cena regularna:
12 102,00 zł
Promocja trwa do 31 maja 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty masywny łańcuszek o splocie Figaro. Idealny dla mężczyzny. |
| Długość łańcuszka | 55 cm |
| Przybliżona szerokość splotu | ok 0,5 cm |
| Przybliżona waga | 14,94 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Długość Łańcuszka | 55 cm |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.