Bransoletka Złota - Agnes z Białą Cyrkonią
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
OPIS
| Opis produktu | Złota delikatna bransoletka z elementami ozdobnymi w kształcie owali ozdobionych białą cyrkonią. Bransoletka nie posiada przedłużki ale można ją regulować na ogniwkach bransoletki na różne długości - maksymalna długość to 19,5 cm. |
| Długość | 19,5 cm |
| Przybliżona waga | 2,11 g |
| Wielkość elementu ozdobnego | 0,8 x 0,4 cm |
| Wymiar ogniwka | 0,5 x 0,2 cm |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Cyrkonia | Biała |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.