Bransoletka Złota na Nogę - Cyrkonia Czarna III
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota bransoletka na nogę wraz z wiszącymi elementami ozdobnym w kształcie grawerowanych kulek oraz czarnych cyrkonii. Posiada przedłużkę umożliwiająca zmianę długości. Lato |
| Długość | 25,0 cm w tym 4,0 cm przedłużki |
| Przybliżona waga | 1,57 g |
| Średnica cyrkonii | ok 0,2 cm |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Czarna cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Rozmiar Bransoletki | 25,0 cm w tym 4,0 cm przedłużki |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.