Kolczyki Złote - Kleopatra Duo
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote wiszące kolczyki na zapięcie typu angielskiego. Wzór kolczyka – wyfalowana blaszka o kształcie rombu gdzie krańce ozdobione są białym złotem. |
| Długość kolczyka z zapięciem | 4,4 cm |
| Zapięcie angielskie o długości | 1,5 cm |
| Szerokość kolczyka | max 1,5 cm |
| Przybliżona Waga | 4,0 g |
| Typ zapięcia | Angielskie |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte i Białe |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.